Warsztat - barki i szyja 
11 grudnia 2021

 

Serdecznie zapraszam na warsztat poświęcony profilaktyce i terapii barków i szyi, problemom odcinka szyjnego kręgosłupa, problemom barków oraz sztywnościom tego obszaru.
Warsztat będzie dostosowany do poziomu uczestników.

Koszt: 60 zł

Ilość miejsc na warsztacie jest ograniczona.

Miejsce: Szkoła Jogi "Surya Namaskar"

Prowadząca: Marta Lewandowska

ZAPISY I INFORMACJE:
Szkoła Jogi Surya Namaskar
Marta Lewandowska
tel. 609-103-712
e-mail: mlewandowska5[@]o2.pl

nr konta: Szkoła Jogi Surya Namaskar Marta Lewandowska
12 1090 2112 0000 0001 4399 2937

www.jogaglogow.pl

Do zobaczenia na macie:)

CZYM JEST JOGA?

Joga jest jedną z najstarszych tradycji samodoskonalenia i wewnętrznego rozwoju, kultywowaną przez człowieka. Wywodzi się z Indii. Jest to droga zjednoczenia ciała, umysłu i ducha. Dzięki praktyce jogi możemy żyć wewnętrznie zintegrowani, pozostając jednocześnie w harmonii z otoczeniem. Najważniejszym i najstarszym traktatem jogi są Jogasutry. To miarodajny tekst, dotyczący mechanizmów rozwoju świadomości. Przypisywany jest mistrzowi, nazywanemu Patandżali.

„Celem jogi jest sprawić, abyś trwał w sobie, wewnętrznie się scalił. Dzięki jodze stajesz się pełnią”

Sri Sri Ravi Shankar

DLACZEGO WARTO?

Regularna praktyka jogi prowadzi do poprawy zdrowia fizycznego i kondycji psychicznej. Wynika to z wpływu praktyki na wszystkie poziomy istnienia:

- na poziomie fizycznym: ciało staje się sprawniejsze, bardziej elastyczne, a jednocześnie mocniejsze

- na poziomie fizjologicznym: poprawia się funkcjonowanie wszystkich układów: oddechowego, krwionośnego, dokrewnego i innych

- na poziomie psychiki: poprawia się zdolność koncentracji, wzrasta umiejętność radzenia sobie z emocjami, stopniowo coraz lepiej radzimy sobie ze stresem

 

JAK ZACZĄĆ?

Zapoznaj się z grafikiem i wybierz grupę odpowiednią dla siebie. Zgłoś przed zajęciami poważniejsze problemy zdrowotne. Nie spożywaj większego posiłku min. 2 godz. przed zajęciami. Wystarczy, że zabierzesz ze sobą wygodny strój. Wszystkie potrzebne pomoce są na wyposażeniu Szkoły. Ćwiczymy na boso.

Kontakt Joga
Marta Lewandowska
tel. 609-103-712, 
e-mail: mlewandowska5[@]o2.pl

Dojazd
ul. Słowiańska 17, Głogów