TRANSformacja / Sesja dźwiękowo-wibracyjna - 1 marca 2020
 
"TRANS - formacja" to podróż transowa, sesja relaksu, doświadczenie aktywujące proces zmian, oczyszczenie i koncert w jednym ! 
✨🔥✨
Magia pierwotnych dźwięków i wibracji, częstotliwości natury i świata - harmonizuje i koi, naturalnie wspomaga organizm i psychikę w powrocie do stanu równowagi.
Rytm porządkuje, ale również wprowadza w trans, w którym doświadczyć możesz głębi, nowego i zmiany.
ZAPRASZAMY Cię do podróży. Sam/sama doświadcz czym ona będzie dla Ciebie, dokąd poprowadzą Cię dźwięki, co aktywują wibracje.
🔥✨🔥
Zagramy w duecie.
Magdalena - towarzyszyć mi będą gongi tybetańskie i misy dźwiękowe o działaniu terapeutycznym (instrumenty z kilkuwiekową tradycją) oraz inni muzyczni przyjaciele, tj. bęben oceaniczny, sansula, kalimba, tank drum, ksylofon, grzechotki, dzwonki rurowe, dzwoneczki Zaphir, tingsza :)
Grzegorz - to co pulsuje, wybrzmiewa rytmem - tabla, bębny obręczowe, tunk drum, water drum :)
✨🔥✨
Korzyści z sesji zanurzenia w dźwiękach:
 
> działa harmonizująco
> likwiduje napięcia
> stabilizuje pracę układu nerwowego
> reguluje gospodarkę wodną organizmu
> oczyszcza uaktywniając wydalanie toksyn z organizmu
> pobudza krążenie płynów ustrojowych = poprawia ukrwienie tkanek
> przyspiesza procesy gojenia ran, czy np. zrastania kości.
> wzmacnia siły witalne
> synchronizuje pracę naszych półkul mózgowych w zakresie częstotliwości alfa a przy dłuższym słuchaniu – theta
> neutralizuje skutki nagromadzonego stresu
> poprzez wejście w stan głębokiego relaksu i odprężenie, pomaga na powrót połączyć się z intuicją, a co za tym idzie uruchomić proces zmian w życiu, podjąć ważne decyzje, otworzyć się na coś nowego
> jest to przede wszystkim czas tylko dla Ciebie, na to czego potrzebujesz doświadczyć w tej chwili :)
 
Przeciwwskazania:
- wszczepiony rozrusznik serca
- sztuczne zastawki serca
- osoby po przeszczepach narządów
Zalecana konsultacja ze swoim lekarzem w przypadku:
- epilepsji.
🔥✨🔥
Ubierz się wygodnie, wibracjom najlepiej poddać się na leżąco.
GDZIE: Szkoła Jogi "Surya Namaskar" , ul. Słowiańska 17 w Głogowie
KIEDY: NIEDZIELA / 01.03.2020 r. / godz. 18:00-20:00 /
Koncert trwa około 1 h 40 minut + 5-10 minut na umoszczenie się przed + 10-15 minut na "wylądowanie" po
CENA:
45 zł /os.
Na wydarzenie obowiązują zapisy:
Magdalena - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; +48 605 578 893
(Proszę o zgłoszenie chęci uczestnictwa w sesji !)
 
GRAJĄCY:
Magdalena Pytkowska - Jestem…. No właśnie :) Kim jestem… Na dziś czuję, że docieranie do sedna to przygoda na całe życie. Być może nie jedno. :) A żyjąc w tym życiu odkrywam, eksploruję, doświadczam, tańczę, śpiewam, gram, zmieniam się, uczę poprzez relacje, joguję, gotuję, i wiele innych zwyczajnych rzeczy robię na co dzień. Na ten moment na mojej drodze zajmuję się towarzyszeniem ludziom w pokonywaniu barier na drodze ich wzrastania, poprzez psychoterapię tańcem i ruchem, oraz wykorzystanie mocy wibracji i dźwięków. Uczyłam się i doświadczałam również terapii Gestalt. Uczestniczyłam w wielu warsztatach i szkoleniach z obszarów pracy z ciałem, ruchem, głosem, twórczą ekspresją emocji. W obszarze moich aktywności jest praca terapeutyczna, indywidualna i grupowa, organizuję i prowadzę również warsztaty rozwojowe oraz kręgi kobiet. W kontakcie z drugim człowiekiem kieruję się holistycznym ujęciem człowieka, jako Istoty fizycznej, emocjonalnej oraz duchowej. Uwielbiam naturę, wieś, kocham być blisko ziemi, drzew, w lesie. Z zaciekawieniem obserwuję życie, wciąż ucząc się uważnie w nim uczestniczyć, słyszeć, widzieć, być obecną, doświadczać chwilę po chwili, czując, przeżywając, prawdziwie.
Odkąd moja Dusza obudziła się do śpiewu, kreacji muzyki i tańca, już nie chce przestać, to mnie niesie w świat i w życie.
Grzegorz Zawiliński - Gram, bo to jest ten moment kiedy jestem tu i teraz, bez myślenia... . a w zasadzie to wtedy mnie nie ma 😊..., "rytm porządkuje muzykę".
Zaufaj, że naturalne dźwięki spotkają się z tym co potrzebuje harmonii w Tobie i że wydarzy się tylko to, na co jesteś gotowa/y.
CZEKAMY NA CIEBIE ♥

CZYM JEST JOGA?

Joga jest jedną z najstarszych tradycji samodoskonalenia i wewnętrznego rozwoju, kultywowaną przez człowieka. Wywodzi się z Indii. Jest to droga zjednoczenia ciała, umysłu i ducha. Dzięki praktyce jogi możemy żyć wewnętrznie zintegrowani, pozostając jednocześnie w harmonii z otoczeniem. Najważniejszym i najstarszym traktatem jogi są Jogasutry. To miarodajny tekst, dotyczący mechanizmów rozwoju świadomości. Przypisywany jest mistrzowi, nazywanemu Patandżali.

„Celem jogi jest sprawić, abyś trwał w sobie, wewnętrznie się scalił. Dzięki jodze stajesz się pełnią”

Sri Sri Ravi Shankar

DLACZEGO WARTO?

Regularna praktyka jogi prowadzi do poprawy zdrowia fizycznego i kondycji psychicznej. Wynika to z wpływu praktyki na wszystkie poziomy istnienia:

- na poziomie fizycznym: ciało staje się sprawniejsze, bardziej elastyczne, a jednocześnie mocniejsze

- na poziomie fizjologicznym: poprawia się funkcjonowanie wszystkich układów: oddechowego, krwionośnego, dokrewnego i innych

- na poziomie psychiki: poprawia się zdolność koncentracji, wzrasta umiejętność radzenia sobie z emocjami, stopniowo coraz lepiej radzimy sobie ze stresem

 

JAK ZACZĄĆ?

Zapoznaj się z grafikiem i wybierz grupę odpowiednią dla siebie. Zgłoś przed zajęciami poważniejsze problemy zdrowotne. Nie spożywaj większego posiłku min. 2 godz. przed zajęciami. Wystarczy, że zabierzesz ze sobą wygodny strój. Wszystkie potrzebne pomoce są na wyposażeniu Szkoły. Ćwiczymy na boso.

Kontakt Joga
Marta Lewandowska
tel. 609-103-712, 
e-mail: mlewandowska5[@]o2.pl

Dojazd
ul. Słowiańska 17, Głogów