Uzdrawiająca Ceremonia Dźwięku 432 Hz - 10 października 2020

Zapraszam na Uzdrawiającą Ceremonię Dźwięku, gdzie doświadczysz głębokiej transformacji, na wielu poziomach jak również znajdziesz przestrzeń na relaks, wyciszenie się i zanurzenie się w sobie.

Zagrają dla Was magiczne instrumenty strojone w 432 Hz - misy kryształowe, harfa kryształowa, gong TamTam, gongi Fen, misy terapeutyczne, bębny szamańskie, kij deszczowy, grzechotki, sansula, tingsze oraz shrutibox. Dźwięki tych instrumentów działają terapeutycznie, harmonizują, oczyszczają i dostrajają do pierwotnych wibracji zdrowia. Podczas Ceremonii usłyszysz także mantry i uzdrawiające pieśni, dodatkowo doświadczysz najwyższej jakości esencji eterycznych, które podwyższają nasze wibracje oraz świadomość.W trakcie koncertu koncentrujemy się głównie na swoim sercu, ciele i obecności w "Tu i Teraz ", dostrajając się do uzdrawiających częstotliwości.

Koncert, to nie tylko czas na relaks, ale także przestrzeń na doświadczanie siebie, swojej wielowymiarowej istoty.

Kiedy: 10 października (sobota) godz 18:00

Gdzie: Szkoła Jogi Surya Namaskar - ul. Słowiańska 17 Głogów

Wstęp: 60 zł

Czas: ok 2 h

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc proszę o potwierdzenie swojej obecności smsem (proszę przesłać imię z dopiskiem Ceremonia Dźwięku na nr 609 103 712)

Ceremonię poprowadzi: Camila Vatral – Medicine Women - prekursorka i propagatorka kryształowych dźwięków w Polsce. Pieśniarka, Malarka, Nauczycielka Vedic Art, Uzdrowicielka Rekonektywna, Artystka Intuicyjna. Pracuje z ciałem, tańcem, dźwiękiem, aromaterapią, masażami, ziołami i roślinami mocy. Swoją podróż z kryształowymi misami rozpoczęłam w 2012 roku do tej pory zagrała ponad 750 koncertów w Polsce i zagranicą. Prowadzi autorskie warsztaty, masaże oraz Ceremonie z Dźwiękiem. Więcej info na stronach: www.krysztalowyportal.pl

CZYM JEST JOGA?

Joga jest jedną z najstarszych tradycji samodoskonalenia i wewnętrznego rozwoju, kultywowaną przez człowieka. Wywodzi się z Indii. Jest to droga zjednoczenia ciała, umysłu i ducha. Dzięki praktyce jogi możemy żyć wewnętrznie zintegrowani, pozostając jednocześnie w harmonii z otoczeniem. Najważniejszym i najstarszym traktatem jogi są Jogasutry. To miarodajny tekst, dotyczący mechanizmów rozwoju świadomości. Przypisywany jest mistrzowi, nazywanemu Patandżali.

„Celem jogi jest sprawić, abyś trwał w sobie, wewnętrznie się scalił. Dzięki jodze stajesz się pełnią”

Sri Sri Ravi Shankar

DLACZEGO WARTO?

Regularna praktyka jogi prowadzi do poprawy zdrowia fizycznego i kondycji psychicznej. Wynika to z wpływu praktyki na wszystkie poziomy istnienia:

- na poziomie fizycznym: ciało staje się sprawniejsze, bardziej elastyczne, a jednocześnie mocniejsze

- na poziomie fizjologicznym: poprawia się funkcjonowanie wszystkich układów: oddechowego, krwionośnego, dokrewnego i innych

- na poziomie psychiki: poprawia się zdolność koncentracji, wzrasta umiejętność radzenia sobie z emocjami, stopniowo coraz lepiej radzimy sobie ze stresem

 

JAK ZACZĄĆ?

Zapoznaj się z grafikiem i wybierz grupę odpowiednią dla siebie. Zgłoś przed zajęciami poważniejsze problemy zdrowotne. Nie spożywaj większego posiłku min. 2 godz. przed zajęciami. Wystarczy, że zabierzesz ze sobą wygodny strój. Wszystkie potrzebne pomoce są na wyposażeniu Szkoły. Ćwiczymy na boso.

Kontakt Joga
Marta Lewandowska
tel. 609-103-712, 
e-mail: mlewandowska5[@]o2.pl

Dojazd
ul. Słowiańska 17, Głogów