Warsztat praktyki własnej - 21 listopada 2020

Jeśli jesteś z nami już od jakiegoś czasu, zapewne joga zaczyna wkradać się coraz większymi krokami w Twoje codzienne życie.

Na pewnym etapie każdy z nas odczuwa chęć wykorzystania w domowym zaciszu tego, czego doświadcza na sali.

- Od czego zacząć?

- Jakie pozycje wykonać?

- Jakich użyć pomocy?

Chcąc dać Wam impuls do pierwszych samodzielnych kroków na macie zapraszamy na trzygodzinny warsztat poświęcony praktyce własnej odpowiadający na powyższe pytania.

Zapraszamy osoby praktykujące dłużej niż miesiąc.

Miejsce: Szkoła Jogi Surya Namaskar, Słowiańska 17

Czas: 21.11.2020, godzina 9-12

Koszt: 60 zł

Prowadząca: Aneta Matejska

Informacja i zapisy: 609554285

CZYM JEST JOGA?

Joga jest jedną z najstarszych tradycji samodoskonalenia i wewnętrznego rozwoju, kultywowaną przez człowieka. Wywodzi się z Indii. Jest to droga zjednoczenia ciała, umysłu i ducha. Dzięki praktyce jogi możemy żyć wewnętrznie zintegrowani, pozostając jednocześnie w harmonii z otoczeniem. Najważniejszym i najstarszym traktatem jogi są Jogasutry. To miarodajny tekst, dotyczący mechanizmów rozwoju świadomości. Przypisywany jest mistrzowi, nazywanemu Patandżali.

„Celem jogi jest sprawić, abyś trwał w sobie, wewnętrznie się scalił. Dzięki jodze stajesz się pełnią”

Sri Sri Ravi Shankar

DLACZEGO WARTO?

Regularna praktyka jogi prowadzi do poprawy zdrowia fizycznego i kondycji psychicznej. Wynika to z wpływu praktyki na wszystkie poziomy istnienia:

- na poziomie fizycznym: ciało staje się sprawniejsze, bardziej elastyczne, a jednocześnie mocniejsze

- na poziomie fizjologicznym: poprawia się funkcjonowanie wszystkich układów: oddechowego, krwionośnego, dokrewnego i innych

- na poziomie psychiki: poprawia się zdolność koncentracji, wzrasta umiejętność radzenia sobie z emocjami, stopniowo coraz lepiej radzimy sobie ze stresem

 

JAK ZACZĄĆ?

Zapoznaj się z grafikiem i wybierz grupę odpowiednią dla siebie. Zgłoś przed zajęciami poważniejsze problemy zdrowotne. Nie spożywaj większego posiłku min. 2 godz. przed zajęciami. Wystarczy, że zabierzesz ze sobą wygodny strój. Wszystkie potrzebne pomoce są na wyposażeniu Szkoły. Ćwiczymy na boso.

Kontakt Joga
Marta Lewandowska
tel. 609-103-712, 
e-mail: mlewandowska5[@]o2.pl

Dojazd
ul. Słowiańska 17, Głogów