Joga dla zdrowia narządów kobiecych - 13 marca od 9.00 do 15.30

 

Serdecznie zapraszam na warsztat poświęcony zdrowiu narządów kobiecych.
 
Układ rozrodczy kobiety narażony jest na wiele zagrożeń i problemów. Oprócz czynników fizjologicznych jest jeszcze sfera emocji oraz psychiki i to ona, według jogi, odgrywa największą rolę we wszystkich zaburzeniach w obszarze gruczołów dokrewnych i całego układu hormonalnego.
Wszystko zaczyna się w naszej głowie – każda myśl wywołuje reakcje, które dają o sobie znać w postaci symptomów fizycznych. Ponieważ u kobiet emocje odkładają się w rejonie dolnego brzucha, to gdy w życiu codziennym jest dużo stresu i niepokojów pojawiają się napięcia w narządach rozrodczych.
 
Na warsztacie przyjrzymy się praktyce służącej rozluźnianiu narządów wewnętrznych oraz pozycjom terapeutycznym sprzyjającym zdrowieniu.
 
PLAN WARSZTATU:
09.00 – 12.00 – asany
12.00 - 13.30 - przerwa na pyszny posiłek wegetariański (w cenie warsztatu)
13.30 - 15.30 - asany
KOSZT: 120 zł ( z posiłkiem)
ZALICZKA - 50 zł (proszę o wpłatę zaliczki
do 28.02)
Miejsce: Szkoła Jogi "Surya Namaskar"
Prowadząca: Marta Lewandowska
ZAPISY I INFORMACJE:
Szkoła Jogi Surya Namaskar
e-mail: mlewandowska5[@]o2.pl
nr konta: Szkoła Jogi Surya Namaskar
Marta Lewandowska
12 1090 2112 0000 0001 4399 2937
tel.609-103-712
Ilość miejsc ograniczona
Do zobaczenia na macie :)

CZYM JEST JOGA?

Joga jest jedną z najstarszych tradycji samodoskonalenia i wewnętrznego rozwoju, kultywowaną przez człowieka. Wywodzi się z Indii. Jest to droga zjednoczenia ciała, umysłu i ducha. Dzięki praktyce jogi możemy żyć wewnętrznie zintegrowani, pozostając jednocześnie w harmonii z otoczeniem. Najważniejszym i najstarszym traktatem jogi są Jogasutry. To miarodajny tekst, dotyczący mechanizmów rozwoju świadomości. Przypisywany jest mistrzowi, nazywanemu Patandżali.

„Celem jogi jest sprawić, abyś trwał w sobie, wewnętrznie się scalił. Dzięki jodze stajesz się pełnią”

Sri Sri Ravi Shankar

DLACZEGO WARTO?

Regularna praktyka jogi prowadzi do poprawy zdrowia fizycznego i kondycji psychicznej. Wynika to z wpływu praktyki na wszystkie poziomy istnienia:

- na poziomie fizycznym: ciało staje się sprawniejsze, bardziej elastyczne, a jednocześnie mocniejsze

- na poziomie fizjologicznym: poprawia się funkcjonowanie wszystkich układów: oddechowego, krwionośnego, dokrewnego i innych

- na poziomie psychiki: poprawia się zdolność koncentracji, wzrasta umiejętność radzenia sobie z emocjami, stopniowo coraz lepiej radzimy sobie ze stresem

 

JAK ZACZĄĆ?

Zapoznaj się z grafikiem i wybierz grupę odpowiednią dla siebie. Zgłoś przed zajęciami poważniejsze problemy zdrowotne. Nie spożywaj większego posiłku min. 2 godz. przed zajęciami. Wystarczy, że zabierzesz ze sobą wygodny strój. Wszystkie potrzebne pomoce są na wyposażeniu Szkoły. Ćwiczymy na boso.

Kontakt Joga
Marta Lewandowska
tel. 609-103-712, 
e-mail: mlewandowska5[@]o2.pl

Dojazd
ul. Słowiańska 17, Głogów