"SERCE DO SERCA"
Warsztat jogi Kundalini z Darkiem Sobieckim

17 grudnia 2022, godz. 17.00-20.00

Kundalini 1200628 px

Kochani, zapraszamy na kolejny warsztat jogi Kundalini z Darkiem Sobieckim 🙂

"Serce do serca"
17 grudnia 2022 (sobota)
godzina: 17:00 - 20:00

Na serce możemy spojrzeć z wielu perspektyw - pięknie zaprojektowaną fizyczną pompę, przelewającą wiele litrów krwi dziennie, organ - majstersztyk, który na poziomie metafizycznym może przemieniać strach i nienawiść w miłość, romantyczny symbol zakochania, metaforyczne miejsce, które pozwala dotrzeć do tego, co jest większe od nas (nazywane Bogiem, Naturą, Energią, Absolutem). Mówiąc o sercu z jogicznego punktu widzenia należy wspomnieć o czakrze serca, której prawidłowe funkcjonowanie jest konieczne dla budowania dobrych relacji z innymi ludźmi.
Joga Kundalini ma wiele praktyk, medytacji, mantr wzmacniających serce na poziomie fizycznym i emocjonalnym. Dzięki nim mamy szansę na dotarcie do siebie oraz poczucie dobroci, bezwarunkowej miłości, wybaczenia, zrozumienia.
Podczas grudniowego warsztatu skupimy się na trosce o nasze serca na poziomie fizycznym, emocjonalnym, energetycznym i duchowym.

Czym jest joga Kundalini?
Joga Kundalini - to system jogi w równy sposób skupiony na potrzebach ciała, umysłu i duszy. Jest to wewnętrzny proces, gdzie pracujemy ze swoją energią. Joga Kundalini nazywana jest jogą świadomości i autentyczności, ponieważ poprzez praktykę zbliżamy się do siebie oraz do prawdziwego świata. Przestajemy żyć w wymyślonej przez umysł rzeczywistości wraz z narzuconymi przez niego ograniczeniami. Odkrywamy siebie, jak szczęśliwie żyć i adekwatnie reagować na otaczający nas świat. Poprzez ćwiczenia oddechowe idealnie dotleniamy swoje całe ciało i mózg, co wpływa na uspokojenie gonitwy myśli, a my ujarzmiamy swój umysł, który staje się naszym wsparciem a nie wrogiem, czy sabotażystą.
Co ważne: aby uczestniczyć w zajęciach jogi Kundalini, nie musisz mieć elastycznego i wysportowanego ciała. Pozycje w jodze Kundalini mogą praktykować także osoby zupełnie początkujące oraz te o słabszej kondycji fizycznej. Zatem serdecznie zapraszamy wszystkich 🙂

Prowadzący:
Darek Sobiecki – certyfikowany przez Yoga Alliance nauczyciel Jogi Kundalini (tradycyjny przekaz) oraz Hatha Jogi. Ukończył certyfikowany przez 3HO kurs 1-go stopnia - Nauczyciel Ery Wodnika. Aktualnie jest w trakcie kursu 2-go stopnia.
Darek uczy jogi we wrocławskich szkołach: Fabryce Energii, Drzewie Życia oraz Just Flow.
Uczestniczył w wielu kursach i warsztatach jogi w Polsce, Austrii i Włoszech. Jest także praktykiem Reiki 1 i 2-go stopnia.
W 2021 roku zostałą wydana jego debiutancka książka pt. "Energioobieg" (pod pseudonimem Dariusz Konon), której głównym przesłaniem jest, że cokolwiek mówimy, myślimy, robimy, czujemy - ma energetyczny wpływ na nasze życie, a podstawą naszego szczęścia jest miłość do siebie.

Miejsce:
Szkoła Jogi Surya Namaskar
ul. Słowiańska 17, Głogów

Koszt: 110 zł
Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na warsztacie jest wpłata zaliczki 30 zł (do 9.12.2022) - bezpośrednio w Szkole Jogi lub na podane niżej konto bankowe.
W przypadku rezygnacji zwrot zaliczki jest możliwy do 2 tygodni przed rozpoczęciem warsztatu.

Informacje i zapisy:
• w Szkole Jogi
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
• tel. 609 103 712

nr konta:
Szkoła Jogi Surya Namaskar Marta Lewandowska
12 1090 2112 0000 0001 4399 2937
 
Do zobaczenia, zapraszamy 

KĄPIEL W DŹWIĘKACH MIS TYBETAŃSKICH
10 grudnia 2022, godz. 18.00

 

Misy Sylwia

 

Zapraszamy na relaksacyjny koncert mis tybetanskich, podczas którego możesz odbyć swoją własną podróż ❤🥰
🍀Relaksacja w dźwiękach mis to naturalny sposób, aby odprężyć ciało i umysł. Jest formą masażu wewnątrzkomórkowego, który wzmacnia m.in.. system odpornościowy, nerwowy, pokarmowy.
🍀Korzyści dla ducha i ciała jakie możesz doświadczyć:
- uwolnienia od napięć
- większą świadomość własnych emocji i ciała
- głębokiej medytacji
- poczucia wewnętrznej harmonii i równowagi
- uruchomienia naturalnych zasobów samoregeneracji
🍀W trakcie sesji dźwiękowych uczestnicy leżą wygodnie, by odprężyć ciało i umysł, pozwalając na "otulenie" dźwiękiem.
 
🌺Prosimy o przyniesienie ze sobą karimaty/maty, przyda się koc, poduszka oraz wygodny niekrępujący ruchów strój.
🌺Koncert trwa około 60 min.
🌺Wymiana energetyczna 40 zł /
Płatność gotówką na miejscu.
🌺Ze względu na określoną liczbę miejsc, obowiązują zapisy - poprzez mesaenger Sylwia Samela
🌺Spotykamy się w Szkole Jogi Surya Namaskar przy ul. Słowiańskiej 17.
 
Prowadząca: Sylwia Samela
💖Jestem osobą podążająca za głosem swojego serca, intuicyjną, kochającą.
Pracuję terapeutycznie dźwiękami mis oraz technikami Access Bars i Thetahealing.
Serdecznie Cię zapraszam
Z miłością Sylwia ❤️
 
- - -

Kochani, zapisać można się także:
- bezpośrednio w Szkole Jogi 
- tel. 609 103 712
- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.