JOGA NA DEPRESJĘ
- warsztat profilaktyczno-terapeutyczny
25.11.2023, sobota - godz. 9.00-12.00

WARSZTAT JOGI

Zapraszam.serdecznie na profilaktyczno-terapeutyczny warsztat poświęcony depresji.

25 listopada 2023, sobota
godz. 9:00-12:00

O tym, że joga pozytywnie wpływa na psychikę człowieka wiadomo nie od dziś. Mimo to, naukowcy dopiero od niedawna badają zależność między jogą a depresją. Ich badania sugerują, że odpowiednia praktyka może łagodzić objawy chorobowe nawet u osób z przewlekłą depresją, stając się doskonałym uzupełnieniem terapii. Joga nie tylko wyzwala hormony szczęścia: endorfinę i serotoninę, które poprawiają nastrój. Obniża również poziom stresu za sprawą zmniejszenia poziomu kortyzolu. Podnosi także stężenie kwasu gamma- aminomasłowego (GABA), a w stanach depresyjnych obserwuje się często jego niedobór, co przekłada się na problemy ze snem i stany lękowe. Joga traktuje człowieka jako całość i prowadzi do harmonijnego połączenia wszystkich aspektów jego egzystencji.
 
Prowadząca:
Marta Lewandowska - z wykształcenia pedagog i terapeuta. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością Hatha Joga.
Praktykę jogi rozpoczęłam w 2007 roku u Marka Bednarskiego. Od tego czasu systematycznie biorę udział w licznych warsztatach i szkoleniach jogi, prowadzonych przez nauczycieli jogi z Polski i zagranicy. Doskonaliłam swoją wiedzę i praktykę u Jurka Jaguckiego, Pauliny Stróż, Ałły Raginis i Ewy Wardzały. Systematycznie biorę także udział w warsztatach jogi terapeutycznej. Regularnie uczestniczę w warsztatach prowadzonych przez zagranicznych nauczycieli: O. Joe Pereira, Udaj Bhosale.
 
Miejsce:
Szkoła Jogi Surya Namaskar
ul. Słowiańska 17, Głogów
 
Koszt: 130 zł
Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na warsztacie jest wpłata 130 zł - bezpośrednio w Szkole Jogi lub na podane niżej konto bankowe - do 23.11.2023 r.
 
Informacje i zapisy:
• w Szkole Jogi
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
• tel. 609 103 712
 
nr konta bankowego:
Szkoła Jogi Surya Namaskar Marta Lewandowska
12 1090 2112 0000 0001 4399 2937
 
Zapraszam 🙂