Wakacyjny kurs jogi 
05 - 28 sierpnia 2024 r. (poniedziałki i środy 17.00 - 18.30) 

  

 Na wakacyjny 4-tygodniowy kurs jogi zapraszam wszystkie osoby, które chciałyby rozpocząć praktykę jogi, a także osoby, które postawiły już pierwsze kroki na macie i potrzebują swoją wiedzę pogłębić lub ugruntować.

Celem kursu jest:
- zdobycie podstawowej wiedzy na temat jogi metodą Iyengar'a
- poznanie zasad prawidłowej pracy z ciałem oraz odpowiedniego wykorzystywania pomocy
- nauka relaksacji
Zalety uczestnictwa w kursie:
- stałe godziny zajęć
- udział w zamkniętej, kameralnej grupie
- program przygotowany specjalnie dla osób początkujących.
 
KOSZT: 290 zł (8 spotkań)
 
TERMIN: Zajęcia będą odbywały się od 05.08 do 28.08 2024 - w poniedziałki i środy w godz. 17.00-18.30.
Miejsce: Szkoła Jogi Surya Namaskar w Głogowie, ul. Słowiańska 17
 
PPROWADZĄCA:
Marta Lewandowska - z wykształcenia pedagog i terapeuta. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością Hatha Joga.
Praktykę jogi rozpoczęłam w 2007 roku u Marka Bednarskiego. Od tego czasu systematycznie biorę udział w licznych warsztatach i szkoleniach jogi, prowadzonych przez nauczycieli jogi z Polski i zagranicy. Doskonaliłam swoją wiedzę i praktykę u Jurka Jaguckiego, Pauliny Stróż, Ałły Raginis i Ewy Wardzałły. Systematycznie biorę także udział w warsztatach jogi terapeutycznej. Regularnie uczestniczę w warsztatach prowadzonych przez zagranicznych nauczycieli: O. Joe Pereira, Udaj Bhosale.
 
ZGŁOSZENIA:
Zgłoszenia na Kurs będą przyjmowane do 04.08:
mailowo - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 609 103 712
OPŁATA za Kurs:
Prosimy o potwierdzenie zgłoszenia wpłatą zaliczki w wysokości 100 zł na podane niżej konto Szkoły.
W tytule przelewu prosimy wpisać: "wakacyjny kurs jogi". Pozostałą kwotę - gotówką, należy uiścić Szkole w dniu rozpoczęcia Kursu.
 
POMOCE DO JOGI:
Zarówno maty do jogi jak i wszystkie niezbędne pomoce do ćwiczeń znajdują się w Szkole. Prosimy przygotować sobie tylko wygodny, niekrępujący ruchu strój.
 
Wszelkie pytania dotyczące udziału w Kursie proszę kierować:
- mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- telefonicznie: 609 103 712
 
nr konta:
Szkoła Jogi Surya Namaskar Marta Lewandowska
12 1090 2112 0000 0001 4399 2937
 
Do zobaczenia na macie 😊 
 

CZYM JEST JOGA?

Joga jest jedną z najstarszych tradycji samodoskonalenia i wewnętrznego rozwoju, kultywowaną przez człowieka. Wywodzi się z Indii. Jest to droga zjednoczenia ciała, umysłu i ducha. Dzięki praktyce jogi możemy żyć wewnętrznie zintegrowani, pozostając jednocześnie w harmonii z otoczeniem. Najważniejszym i najstarszym traktatem jogi są Jogasutry. To miarodajny tekst, dotyczący mechanizmów rozwoju świadomości. Przypisywany jest mistrzowi, nazywanemu Patandżali.

„Celem jogi jest sprawić, abyś trwał w sobie, wewnętrznie się scalił. Dzięki jodze stajesz się pełnią”

Sri Sri Ravi Shankar

DLACZEGO WARTO?

Regularna praktyka jogi prowadzi do poprawy zdrowia fizycznego i kondycji psychicznej. Wynika to z wpływu praktyki na wszystkie poziomy istnienia:

- na poziomie fizycznym: ciało staje się sprawniejsze, bardziej elastyczne, a jednocześnie mocniejsze

- na poziomie fizjologicznym: poprawia się funkcjonowanie wszystkich układów: oddechowego, krwionośnego, dokrewnego i innych

- na poziomie psychiki: poprawia się zdolność koncentracji, wzrasta umiejętność radzenia sobie z emocjami, stopniowo coraz lepiej radzimy sobie ze stresem

 

JAK ZACZĄĆ?

Zapoznaj się z grafikiem i wybierz grupę odpowiednią dla siebie. Zgłoś przed zajęciami poważniejsze problemy zdrowotne. Nie spożywaj większego posiłku min. 2 godz. przed zajęciami. Wystarczy, że zabierzesz ze sobą wygodny strój. Wszystkie potrzebne pomoce są na wyposażeniu Szkoły. Ćwiczymy na boso.

Kontakt Joga
Marta Lewandowska
tel. 609-103-712, 
e-mail: mlewandowska5[@]o2.pl

Dojazd
ul. Słowiańska 17, Głogów