Masaż PeLoHa (Peace, Love, Harmony)

Masaż PeLoHa (ang. Peace, Love, Harmony) to relaksacyjno - zdrowotny masaż olejowy całego ciała. Łączy on w sobie wiele technik masażu: klasycznego, polinezyjskiego, refleksoterapii, polarity, shiatsu i reiki. Jego autorem jest Australijczyk, Alan Earle, który rozwijał tę metodę 25 lat.

 

Peloha to energetyzujący i terapeutyczny masaż całego ciała. Jego zaletą jest to, że jest masażem dotykowym, ale bezbolesnym, delikatnym i bardzo przyjemnym w odbiorze. Ten przyjemny i delikatny masaż przynosi bardzo silne efekty. Przede wszystkim udrażnia przepływ energii w ciele, doprowadzając do wyrównania zaburzeń w poziomach energii przepływającej przez kanały energetyczne. Uwalnia organizm z toksyn, przywraca radość życia i dobre samopoczucie oraz eliminuje stres. Przywraca dobry sen. Podczas masażu każdy element ciała jest dostrzeżonym doświetlony i zaopiekowany. 
 
Cele masażu:
- wspomaganie procesu zdrowienia - poprawa stanu zdrowia fizycznego (bóle kręgosłupa, stawów, barków, migreny i inne) oraz psychicznego (depresje, nerwice, fobie, bezsenność i inne)
- wprowadzanie uczucia pokoju, miłości i harmonii w stosunku do siebie i wokół siebie
- wywołanie u osoby masowanej pełnej akceptacji własnego Ja (własnego ciała, własnej osobowości, duchowości …)
- oczyszczanie, stabilizacja i równoważenie funkcji wszystkich czakr
- wspomaganie odchudzanie poprzez wyrównywanie przepływu limfy w organizmie 
 
Masaż może być wykonywany zarówno dorosłym, jak i dzieciom, a także osobom niepełnosprawnym, starszym oraz kobietom w ciąży. Nie powoduje żadnych skutków ubocznych. 
 
Masaż Peloha wykonywany jest w szczególnej atmosferze poczucia pełnego wewnętrznego spokoju i bezpieczeństwa. Osobę masowaną traktuje się ze szczególnego rodzaju czułością i opiekuńczością. 
 
Masaż wykonuje Marta Lewandowska. 
Zapraszam:)